Misyon & Vizyon

Firma Misyonumuz


Firma olarak önceliğimiz, insanlara zor günlerden geçerken en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla, en kolay ulaşılabilirlik ile doğru hizmeti sağlamaktır.

COVİD19 CORONA VİRÜSÜ ile yapılacak mücadele şimdilik Maske Takmak, Hijyen Kurallarına Uymak, Sosyal Hayatı Kısıtlamak, Evde Kalmak, Ev dışında Dikkatli Olmak vs. ile sınırlıyken, kendinizi en iyi şekilde korumanız için ürünler hazırlıyor, mücadelenize katkıda bulunuyoruz.

Epidemik veya pandemik durumlarda toplumda enfeksiyonların yayılma riskini azaltmak için lütfen belirlenen kurallara harfiyen uyalım ve koruyucu seçerken, seçtiğiniz koruyucuların sizi gerçekten koruduğundan emin olun, tercihlerinizi ona göre belirleyin.

Temiz, hijyenik ve sağlıklı ortamlar, insan mutluluğunu ve çalışma verimini artırır. Geleceğin dünyasına daha temiz, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen, iyi bir çevresel miras bırakmak için çalışıyoruz.

Firma Vizyonumuz


Güvene Dayalı İş Ortaklığı: Gerek müşterilerimiz gerek çalışanlarımız için ortak özelliğimiz etik, sözüne sadık yasalara bağlı olarak hizmet vermektir.

Yeni Teknoloji Kullanımı: Makine, yöntem ve donanım hizmetlerinde dünya teknolojisini kendi bilgi birikimimizle değerlendirerek, müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Kalite: Kalite Mükemmeli yakalama hedefimizin en önemli unsurudur. Müşterilerimize kalite bağlamında hizmet sunmaya gayret ederiz.

Doğru ve Güçlü İletişim: Hizmetlerimizin her aşamasında, müşterilerimizle sağlıklı ve müşteri memnuniyetine dayalı, iletişim ile geri bildirim, hizmetimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Çevre & İş Sağlığı ve Güvenliği: Firmamız çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği alanında gerekli tüm yasal ve insani önlemleri eksiksiz yerine getirmektedir.