Logo Baskılı Yıkanabilir Maskeler

Logo Baskılı Yıkanabilir Maskelerimiz


Logo Baskılı Yıkanabilir Maskelerimizde, özellikle kullandığımız kumaşlarda, yaşadığımız dönem itibarıyla ortak korku ve endişelerimiz söz konusu ve kullandığımız maskenin kumaşına dikkat ederek, uygunluk testlerinden geçirerek, modelini yüzü saracak şekilde tasarlayarak özen gösteriyoruz.

3 farklı kumaş kullanmaktayız; Scuba ( Dalgıç Kumaşı – Suya Dayanıklı, Rüzgar Geçirmez ), Neopren kumaş ( Suya, Isıya Dayanıklı, Rüzgar Geçirmez ) , %100 Cotton ( Lacoste Kumaş ). Logo Baskılı Yıkanabilir Maskelerimizde, Sıvı direnç testi, Nefes alabilirlik testi, Bakteriyel filtrasyon testi uygulanmıştır.

Kurumsal Firmalarda hem şıklık anlamında tamamlayıcı, hem de koruyucu olarak kalabalık ortamlar için güvenilir aynı zamanda uygun maliyeti ile hesaplı maskelerdir.

Firma logolu maskeler ile, hem personelinizin hem de müşterilerinizin korunmasını sağlamış olarak, görsel anlamda da göze hoş gelen bir bütünlüğü sağlar, firmanız ile ilgili güzel algı oluşturursunuz. Otel, Turistik Tesis, Club, Plaj, Restaurant, Cafe, Okul, Bar, Disco, Fabrika, Hastane, Mağaza, Alış Veriş Merkezleri, vs. tanıtımlarında, spor müsabakaları, spor merkezleri, spor klüpleri, toplu kalabalık olan yerlerde etkilidir.

Logo baskılı yıkanabilir maskelerimiz, firmanızın ihtiyaçlarına göre varyasyon geliştirilebilir. Temel olarak modellerimiz belirtildiği gibi olmakla beraber, özel olarak tasarım, model geliştirmek mümkündür. İhtiyacınızı belirlerken, danışmak için bizimle iletişim kurabilir fikir alış-verişinde bulunabilirsiniz. Üretiğimiz ürünlerimizi sizlerden aldığımız geri dönüşlere göre geliştirmekteyiz, isteklerinizi önemsemekteyiz.

Gelişmelerden Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi bırakarak sisteme kayıt olun, yaşanacak gelişmelerde ilk sizi bilgilendirelim, habersiz kalmayın!