Yıkanabilir Maskeler

Yıkanabilir Maskelerimiz


Üç katlı maske dokunmamış (nonwoven) kumaştan imal edilir. Bu kumaşın iç kısmına yerleştirilen polipropilen malzeme mikropların, virüslerin ve bakterilerin içeri sızmasını engeller. Maskenin burundan çeneye kadar kapatacak şekilde takılması koruyuculuğunu arttırmaktadır.

Üç katlı maske, kullanıcının ağız ve burnu ile yakın çevredeki potansiyel enfeksiyon taşıyıcılar arasında fiziksel bir bariyer oluşturur. Bu maskeler düzgün bir şekilde kullanılırsa virüs ve bakteri içeren parçacıklarla teması engeller. Diğer yandan, cerrahi maske kullanmak, kişilerin ağızlarına ve burunlarına dokunmalarını da engellediği için el yoluyla bulaşma riskini de azaltır.

3 Katmanlı Medikal Maske Özellikleri

– Maskenin tamamı 3 katlı Nonwoven (spunbond + Meltblown ) kumaş kullanılarak üretilmiştir.
– Burun kısmında, yüze düzgünce oturabilmesini sağlayan maske teli mevcuttur.
– Lastikleri yüksek kalitelidir ve her yüze uyum sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.
– Kumaş ağırlığı 75 gr’dır.
– Ekoteks sertifikalıdır ve %95 oranında bakteri filtrasyonu -gerçekleştirmektedir.

Medikal ( Cerrahi ) maskelerimiz, 3 katlı bir yapıya sahiptir ve içinde, yerleşik özel bir filtre bulundurur. 75gr kumaş kullanılmış olup, 30 gr Spunbond ön kat, 30 gr Meltblown Orta kat, 15 gr Spunbond iç kat en yüksek korumayı sağlamaktadır. Sağlık otoriteleri, korona virüsten korunabilmek için bu maskelerin kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Gelişmelerden Haberiniz Olsun!

E-mail adresinizi bırakarak sisteme kayıt olun, yaşanacak gelişmelerde ilk sizi bilgilendirelim, habersiz kalmayın!