Yıkanabilir Maskenin Avantajları

Yıkanabilir Maskenin Avantajları!


Yıkanabilir olması sebebiyle, defalarca kullanımı ( En az 50 Yıkama ) mümkün olup totalde maske için günlük yapılacak masrafı uzun vadede çok cüzzi bir bedele indirmekle düşük maliyet sunacaktır.

Dezenfektan ve yıkama uygun şekilde uygulandığında, çalışanlarınızın sağlığını ( Virüs, toz, bulaşıcı hastalıklar vs. ) korumaktadır.

Bazı işletmelerde ( Cafe, Restaurant, Otel vs. gibi kalabalık çalışma ortamları ) çalışanların, misafir ve müşterilerden ayrışabilmesi için personel kıyafetlerindeki olumlu görünüm maske içinde aynen geçerli olmaktadır.

Yıkanabilir maske kumaş filtreli özellik göstermesi ve yıkanabilir olması bakımından virüslerin inaktif hale gelmesine yardımcı olacaktır. Filtre 2µm’dan büyük partiküllerin girişini ve filtrelerin dolmasını etkilemektedir. Bu da hem sağlığınızı hem de hijyen alışkanlıklarınızı korumanıza yardımcı olmaktadır.

Görünüm anlamında farklı seçenekler ile, hem kendi kişiliğinize uygun tasarımlı maske seçebilir hem sağlığımızı koruyup hemde, kıyafetinize uygun konbin ederek şık görünmek için seçeneklerimiz olmuş olur.

Virüs salgını sebebiyle zor günler yaşarken etkilenen psikolojimiz ve değişen sosyal yaşantımızda bazen bu gibi farklılıklar bizi mutlu etmeye, kendimizi ifade edip farklılıklarımızı göstermeye yardımcı olabilir.

COVİD19 CORONA VİRÜSÜ Mücadelesinde Lütfen Kurallara Harfiyen Uyunuz.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Yazınız.

Soru, Görüş, Öneri ve Merak Ettiklerinizi Bize Sorabilirsiniz, Her Zaman Yanınızdayız!